Ispro

Our company does not promise, our company makes agreement and implements it at any price.

News

Mes išsikraustėme į kitas patalpas

Gerbiami Klientai ir Draugai,

nuo 2016 metų sausio 1 dienos veiklą pradėjo LESTO ir „Lietuvos dujų“ pagrindu įkurta bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

Mes buvome mandagūs ir užleidome jiems savo ankstesnes patalpas persikeldami į to paties pastato 517 kabinetą.

Vaizdas pro langus pagerėjo! Mūsų nuotaikos taip pat!

UAB "Ispro" tarp stipriausių Lietuvoje 2013

2013 m. gruodžio 30 dieną UAB "Ispro" įteiktas kreditų biuro CREDITINFO sertifikatas "STIPRIAUSI LIETUVOJE 2013". Šis sertifikatas mūsų verslo partneriams ar klientams patvirtina, kad esame patikimi ir visada laiku vykdome savo finansinius įsipareigojimus.

Džiaugiamės, kad priklausome tai 5% šį reitingą turinčių įmonių grupei ir tikimės, kad mūsų vertybės padės mums ir toliau išlikti socialiai atsakinga, patikima kompanija. 

Daugiau informacijos apie „Stipriausi Lietuvoje 2013" sertifikatatą - www.creditinfo.lt.

Startavo atnaujinta www.ISPRO.lt interneto svetainė

2013-08-27

Šiandien, įmonės 6-ojo gimtadienio proga, startuoja atnaujinta UAB "Ispro" interneto svetainė.

Naujasis tinklalapis įgavo naujų, ryškesnių bruožų – atnaujintas tinklalapio dizainas, pakeista struktūra, įdiegtas projektų skaitiklis ir žemėlapis bei naujos techninės galimybės padėsiančios mūsų komandai efektyviai reaguoti į klientų pastabas ir pageidavimus. 

 

UAB "Ispro" tarp stipriausių Lietuvoje 2012

2013 m. gegužės 22 dieną UAB "Ispro" suteiktas kreditų biuro CREDITINFO sertifikatas "STIPRIAUSI LIETUVOJE 2012".

Šis sertifikatas mūsų verslo partneriams ar klientams patvirtina, kad esame patikimi ir visada laiku vykdome savo finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatą  - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.

Džiaugiamės, kad priklausome tai 4% šį reitingą turinčių įmonių grupei ir tikimės, kad mūsų vertybės padės mums ir toliau išlikti socialiai atsakinga, patikima kompanija.

UAB "Ispro" tarp stipriausių Lietuvoje 2011

2012 m. kovo 2 dieną atsižvelgiant į nepriekaišingą finansinių įsipareigojimų vykdymą savo partneriams, klientams ir valstybei, UAB "Ispro" buvo sertifikuota kaip aukštą mokumo reitingą turinti kompanija. Kreditų biuras CREDITINFO suteikė "Stipriausi Lietuvoje 2011" sertifikatą.

Džiaugiamės, kad priklausome tai 5% šį reitingą turinčių įmonių grupei ir tikimės, kad mūsų vertybės padės mums ir toliau išlikti socialiai atsakinga, patikima kompanija.

Custom HTML advanced